Wersja beta sklepu. Dołożyliśmy wszelkich starań, by sklep był pozbawiony błędów. Jeżeli jednak Państwo takie zauważą, prosimy o informację: spizarnia@schroniskosmakow.pl

Telefon: +48 608 480 209

Mój koszyk 0

Kontakt

Schronisko Smaków Magda Gessler
Schronisko Smaków Magda Gessler to jedyny lokal w Polsce południowej słynnej restauratorki. W sercu polskich gór, w Bukowinie Tatrzańskiej prowadzimy restaurację oferującą najlepsze dania kuchni polskiej i międzynarodowej, przygotowywane z sercem w otwartej kuchni.

Formularz kontaktowy

  • *
    *
  • *
  • *

Pytania i odpowiedzi

Oferujemy najpopularniejsze formy płatności. Zachęcamy do płatności przez Payu, które gwarantują najszybszą wysyłkę produktów. Obsługujemy również zwykły przelew bankowy, a także płatność za pobraniem.
Wszystkie z naszych produktów sprzedajemy w szklanych opakowaniach, które zabezpieczamy na czas wysyłki. Kartonowe pudełko wypełniamy ekologiczną, biodegradowalną pianką, a sam karton zabezpieczamy taśmą z naszym logo. Jeżeli opakowanie lub taśma są uszkodzone, to przy odbiorze przesyłki prosimy natychmiast sprawdzić zawartość opakowania.
Oczywiście. Fakturę wystawiamy po podaniu danych do jej wystawienia.
Naturalnie. Zapraszamy do kontaktu, ustalimy wspólnie warunki współpracy handlowej.
Jeżeli zamówienie zostanie złożone przed godziną 12.00 w dzień roboczy, w 95 procentach przypadków trafi do Państwa następnego dnia roboczego. Korzystamy z usług kuriera Poczty Polskiej. Przy wysyłce za granicę prosimy o kontakt e-mailowy celem ustalenia szczegółów wysyłki. Wysyłkę towaru opóźnia oczekiwanie na zwykły przelew.
Ten numer posłuży Poczcie Polskiej, która dostarcza nasze paczki do wysłania Wam numeru listu przewozowego, dzięki któremu można śledzić przesyłkę. Numer telefonu nie jest wykorzystywany w żadnych, innych celach.
Zasady zwrotu towarów kupionych za pośrednictwem Internetu określa prawo, a szczegóły naszej polityki zwrotów są opisane w regulaminie.