Facebook Pixel

Schronisko radzi

 1. Prezent dla dyrektora. Co wybrać, by mieć pewność, że mu się spodoba?

  prezent-dla-dyrektora

  Stoisz przed trudnym wyborem upominku dla swojego przełożonego? Nie martw się – mamy proste rozwiązanie, które uchroni Cię przed prezentową katastrofą. Dobrze wiemy, co powinien zawierać idealny pakunek i jak go wręczyć. Oto kilka sprawdzonych pomysłów na prezent dla dyrektora!

  Czytaj więcej »
 2. Wyjątkowe prezenty dla partnerów biznesowych. Sprawdź te propozycje!

  prezenty-dla-partnerow-biznesowych

  Święta, urodziny czy awans – każdego roku jest szereg okazji do świętowania. Upominkami obdarowuj nie tylko przyjaciół i rodzinę, ale także współpracowników i kontrahentów. Jak wybrać doskonałe prezenty dla partnerów biznesowych, by cieszyć się owocną współpracą? Podpowiadamy!

  Czytaj więcej »
 3. Prezent dla prezesa – co warto mu podarować? 7 pomysłów

  prezent-dla-prezesa

  Na horyzoncie święta, urodziny lub imieniny najważniejszej osoby w firmie, a Ty nie wiesz, jaki prezent dla prezesa wybrać? Na całe szczęście jesteśmy tu, by Ci pomóc. Poniżej znajdziesz kilka sprawdzonych propozycji, które z pewnością przypadną do gustu Twojemu przełożonemu!

  Czytaj więcej »
 4. Prezenty na Wielkanoc od firmy dla pracowników i kontrahentów – poradnik

  prezenty-na-wielkanoc-od-firmy

  Boże Narodzenie to nie jedyne święta, przy okazji których warto obdarować pracowników i kontrahentów. Jakie prezenty na Wielkanoc od firmy im podarować? Podpowiadamy!

  Czytaj więcej »
 5. 5 pomysłów na prezent z okazji narodzin dziecka dla współpracownika

  prezent-z-okazji-narodzin-dziecka-dla-wspolpracownika

  Dobra atmosfera w pracy to kluczowa kwestia. U jej źródła leżą relacje – zarówno z przełożonymi, jak i ze współpracownikami. Masz wpływ na to, jak będą one wyglądać. Koleżanka z pracy spodziewa się dziecka? Kolega z sąsiedniego biurka ogłosił właśnie radosną nowinę? Bądź na to dobrze przygotowany i zadbaj o to, byście wspólnie to uczcili! 

  Czytaj więcej »
 6. Co kupić na Dzień Kobiet dziewczynie, koleżance lub szefowej? Podpowiadamy!

  co-kupic-na-dzien-kobiet-zestawy

  Walentynki już za nami, co oznacza tylko jedno – kolejny ważny dzień, Dzień Kobiet, zbliża się wielkimi krokami. Nie masz pomysłu, jaki prezent na Dzień Kobiet wręczyć bliskiej Ci osobie? Mamy kilka sprawdzonych propozycji, które z pewnością przypadną do gustu Twojej dziewczynie, szefowej, mamie czy koleżankom z pracy!

  Czytaj więcej »
 7. Co kupić szefowi na imieniny? 5 rekomendacji

  co-kupic-szefowi-na-imieniny

  Firma to nie tylko struktura administracyjna działająca w określonej branży, ale przede wszystkim grupa osób spędzających ze sobą dużą część dnia. Aby dobrze prosperowała, warto zatroszczyć się o atmosferę w miejscu pracy, wykorzystując różne okazje do świętowania. Z tego powodu podpowiadamy, co kupić szefowi na imieniny!

  Czytaj więcej »
Posts loader