Facebook Pixel

Schronisko radzi

 1. Wigilia firmowa. Jak zorganizować ją w czasie pandemii?

  wigilia-firmowa-jak-zorganizowac

  Świąteczne spotkania wewnątrz firmy to okazja to zacieśnienia więzi. Jednym z nich jest tradycyjny śledzik, czyli wigilia firmowa. Czy trzeba z niej zrezygnować w dobie zagrożenia epidemicznego? Niekoniecznie! Poznaj nasze pomysły na wigilię firmową w czasie pandemii!

  Czytaj więcej »
 2. Jaki prezent dla obcokrajowca wybrać? Najlepsze pomysły w branży B2B

  jaki-prezent-dla-obcokrajowca

  Symboliczny podarunek to doskonałe zwieńczenie całokształtu współpracy bądź jej ważnego etapu. Utrzymujesz kontakty zawodowe z zagranicznymi biznesmenami? Sprawdź, dlaczego warto wybrać polski prezent dla obcokrajowca i poznaj nasze propozycje!

  Czytaj więcej »
 3. Paczki na prezent świąteczny dla klienta i inne nowości w ofercie

  paczki-na-prezent-swiateczny-dla-klientow

  Prezent świąteczny dla klienta to doskonały sposób, aby zyskać w jego oczach i wyrazić chęć do dalszej owocnej współpracy. Sprawdź nasze pomysły na zestawy prezentowe dla pracowników lub kontrahentów i zaskocz ich miłym podarunkiem!


  Czytaj więcej »
 4. Nagroda dla pracownika - co można mu podarować?

  nagroda-dla-pracownika-wreczenie

  Prezenty… Nie ma na świecie osoby, która nie lubi ich dostawać. Wątpliwości mogą pojawić się wtedy, gdy to Ty masz obdarować drugą osobę upominkiem. Szczególnie kiedy Wasza relacja jest dość zdawkowa. Jaka nagroda dla pracownika będzie idealna? Podpowiadamy!

  Czytaj więcej »
 5. 5 pomysłów na prezent z okazji awansu

  pomysl-na-prezent-z-okazji-awansu

  W życiu prywatnym i zawodowym spotykamy się z wieloma okazjami, których rangę podkreślamy poprzez starannie dobrany i elegancko zapakowany prezent. Awans jest jedną z nich. Przekonaj się, dlaczego warto w ten symboliczny sposób nagrodzić pracownika i sprawdź nasze pomysły na prezent z okazji awansu!

  Czytaj więcej »
 6. Prezent dla kierownika – co mu ofiarować?

  pomysł na prezent dla kierownika - pudełko położone na biurku

  Wraz ze współpracownikami lub na własną rękę chcesz zaskoczyć przełożonego miłym podarunkiem? Sprawdź nasze pomysły na prezent dla kierownika. Podpowiadamy, co wybrać na różne okazje!

  Czytaj więcej »
 7. Pomysł na prezent dla pracownika odchodzącego na emeryturę – inspirujemy!

  prezent dla pracownika

  Przejście na emeryturę to szczególny moment, który warto odpowiednio uczcić, zwłaszcza jeśli wyznacza on koniec wieloletniej i owocnej współpracy. Jaki prezent pożegnalny dla pracownika wybrać przy tej okazji? Sprawdź inspiracje i gotowe pomysły, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

  Czytaj więcej »
Posts loader