Facebook Pixel

Schronisko radzi

 1. Co kupić na Dzień Kobiet dziewczynie, koleżance lub szefowej? Podpowiadamy!

  co-kupic-na-dzien-kobiet-zestawy

  Walentynki już za nami, co oznacza tylko jedno – kolejny ważny dzień, Dzień Kobiet, zbliża się wielkimi krokami. Nie masz pomysłu, jaki prezent na Dzień Kobiet wręczyć bliskiej Ci osobie? Mamy kilka sprawdzonych propozycji, które z pewnością przypadną do gustu Twojej dziewczynie, szefowej, mamie czy koleżankom z pracy!

  Czytaj więcej »
 2. Co kupić szefowi na imieniny? 5 rekomendacji

  co-kupic-szefowi-na-imieniny

  Firma to nie tylko struktura administracyjna działająca w określonej branży, ale przede wszystkim grupa osób spędzających ze sobą dużą część dnia. Aby dobrze prosperowała, warto zatroszczyć się o atmosferę w miejscu pracy, wykorzystując różne okazje do świętowania. Z tego powodu podpowiadamy, co kupić szefowi na imieniny!

  Czytaj więcej »
 3. 5 pomysłów na prezent dla managera lub managerki

  prezent-dla-managera

  Wspólne świętowanie pozwala na zacieśnianie więzi w grupie – zarówno rodzinnej, jak i zawodowej. Każdy miły gest to cegiełka budująca przyjazną atmosferę. Szukasz pomysłu na prezent dla managera lub managerki? Sprawdź nasze propozycje!

  Czytaj więcej »
 4. Prezent urodzinowy dla szefa. Co warto mu dać?

  prezent dla szefa

  Wspólne celebrowanie rozmaitych okazji w życiu zawodowym pozwala zacieśnić więzi i poczuć satysfakcję z pracy. Szukasz pomysłu na prezent na urodziny szefa? Przygotowaliśmy kilka propozycji, które sprawdzą się w przypadku okrągłych jubileuszy i nie tylko!

  Czytaj więcej »
 5. Benefity pracownicze. Jak się wyróżnić na tle konkurencji?

  benefity pracownicze

  Chcesz przyciągnąć do swojej firmy najlepszych? Atrakcyjne benefity pracownicze pomogą Ci wyróżnić się na rynku pracy. Szukasz pomysłów na udogodnienia dla pracowników? Poznaj nasze inspiracje!

  Czytaj więcej »
 6. Pomysł na prezent na dzień babci i dziadka. Podaruj im coś wyjątkowego!

  pomysl-na-prezent-na-dzien-babci-i-dziadka

  Przy obdarowywaniu bliskich najważniejszy jest dobry pomysł na prezent. Dzień babci i dziadka to doskonała okazja, aby okazać swoje uczucia symbolicznym podarunkiem. Szukasz inspiracji? Sprawdź nasze prezentowe propozycje!

  Czytaj więcej »
 7. Zdrowe przekąski dla firm. Co warto zaoferować swoim pracownikom?

  zdrowe-przekaski-dla-firm

  Wielu z nas zjada drugie śniadanie w pracy – nierzadko stanowi je niezdrowa przekąska zjedzona w biegu. Jako pracodawca możesz to zmienić! Sprawdź najpopularniejsze zdrowe przekąski dla firm i wykorzystaj je, aby miło zaskoczyć pracowników oraz stymulować wydajność ich pracy.

  Czytaj więcej »
Posts loader