Facebook Pixel

Dołącz do akcji Schronisko dla Schronisk. Ty też możesz pomóc! Schronisko dla Schroniska

Schronisko radzi

 1. Prezent dla kierownika – co mu ofiarować?

  pomysł na prezent dla kierownika - pudełko położone na biurku

  Wraz ze współpracownikami lub na własną rękę chcesz zaskoczyć przełożonego miłym podarunkiem? Sprawdź nasze pomysły na prezent dla kierownika. Podpowiadamy, co wybrać na różne okazje!

  Czytaj więcej »
 2. Pomysł na prezent dla pracownika odchodzącego na emeryturę – inspirujemy!

  prezent dla pracownika

  Przejście na emeryturę to szczególny moment, który warto odpowiednio uczcić, zwłaszcza jeśli wyznacza on koniec wieloletniej i owocnej współpracy. Jaki prezent pożegnalny dla pracownika wybrać przy tej okazji? Sprawdź inspiracje i gotowe pomysły, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

  Czytaj więcej »
 3. Prezenty dla kontrahentów a podatek dochodowy – co trzeba wiedzieć?

  Prezent dla pracowników a podatek dochodowy - zdjęcie główne

  Chcesz wprowadzić prezenty dla kontrahentów? Masz wątpliwości, czy taki podarunek podlega opodatkowaniu? Z artykułu dowiesz się, jakie obowiązują zasady. Podpowiemy również, na co zwrócić uwagę podczas wyboru prezentu dla kontrahenta lub pracownika.

  Czytaj więcej »
 4. Poznajcie naszego nowego szefa kuchni, Huberta Fudalewicza!

  widok-na-schronisko-smakow

  W restauracji Schronisko Smaków pojawił się nowy szef kuchni – jest nim Hubert Fudalewicz. Hubert od ponad 10 lat zdobywa doświadczenie w tym wymagającym i jakże kreatywnym fachu. Przepytaliśmy go o jego zawodową drogę, żebyście mogli go poznać trochę bliżej!

  Czytaj więcej »
 5. Co na prezent ślubny dla kolegi lub koleżanki z pracy? Podpowiadamy!

  co-dac-na-prezent-slubne-obraczki

  Ślub to ważna uroczystość, na którą warto zrobić szczególny prezent. Co jednak, jeśli nie znamy się z obdarowywanymi na tyle, żeby dać im coś spersonalizowanego? Zazwyczaj w ramach podarunku od firmy nie daje się pieniędzy, dlatego dobrze wymyślić coś uniwersalnego, ale oryginalnego. W artykule podpowiadamy, co ofiarować na prezent na ślub dla koleżanki lub kolegi z pracy!

  Czytaj więcej »
 6. Dzień ojca po swojemu! Na jaki prezent warto postawić?

  prezent na dzień ojca - schronisko smaków

  Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami. Już 23 czerwca będziemy mogli celebrować ten dzień razem z jednym z ważniejszych mężczyzn w naszym życiu. Dzień Ojca to szczególne święto, które wymaga równie szczególnego przygotowania. W tym dniu warto zadbać o prezent, który będzie nawiązywał do zainteresowań, nawyków i pasji taty.

  Czytaj więcej »
 7. Schronisko dla Schronisk! Wspomóż z nami Fundację Zwierzęta Podhala

  Schronisko dla Schronisk! Wspomóż z nami Fundację Zwierzęta Podhala

  Fundacja Zwierzęta Podhala od 2019 roku ratuje zwierzęta. Ze względu na trudną sytuację, jaka ma obecnie miejsce, podjęliśmy ważną decyzję – trzeba działać! Aby pomóc, ruszamy z Akcją Schronisko dla Schronisk. Naszym pierwszym krokiem było wysłanie 300 kg karmy, ale to nie koniec! Zostań z nami i dowiedz się więcej na temat tego, jak pomagamy i jak Ty możesz pomóc!

  Czytaj więcej »
Posts loader