Facebook Pixel

Dołącz do akcji Schronisko dla Schronisk. Ty też możesz pomóc! Schronisko dla Schroniska

Schronisko radzi

 1. Co na prezent ślubny dla kolegi lub koleżanki z pracy? Podpowiadamy!

  co-dac-na-prezent-slubne-obraczki

  Ślub to ważna uroczystość, na którą warto zrobić szczególny prezent. Co jednak, jeśli nie znamy się z obdarowywanymi na tyle, żeby dać im coś spersonalizowanego? Zazwyczaj w ramach podarunku od firmy nie daje się pieniędzy, dlatego dobrze wymyślić coś uniwersalnego, ale oryginalnego. W artykule podpowiadamy, co ofiarować na prezent na ślub dla koleżanki lub kolegi z pracy!

  Czytaj więcej »
 2. Czym zastąpić vegetę? O zdrowych alternatywach

  domowa-vegeta-przyklad

  Wszyscy doskonale znamy łatwo dostępne mieszanki przypraw, które mają za zadanie wzmocnić smak. Niestety w większości przypadków skład takiego miksu przypraw pozostawia wiele do życzenia. Jeśli chcesz, by w Twojej kuchni królowały tylko naturalne smaki, sprawdź nasz przepis na domową vegetę!

  Czytaj więcej »
 3. Dzień ojca po swojemu! Na jaki prezent warto postawić?

  prezent na dzień ojca - schronisko smaków

  Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami. Już 23 czerwca będziemy mogli celebrować ten dzień razem z jednym z ważniejszych mężczyzn w naszym życiu. Dzień Ojca to szczególne święto, które wymaga równie szczególnego przygotowania. W tym dniu warto zadbać o prezent, który będzie nawiązywał do zainteresowań, nawyków i pasji taty.

  Czytaj więcej »
 4. Schronisko dla Schronisk! Wspomóż z nami Fundację Zwierzęta Podhala

  Schronisko dla Schronisk! Wspomóż z nami Fundację Zwierzęta Podhala

  Fundacja Zwierzęta Podhala od 2019 roku ratuje zwierzęta. Ze względu na trudną sytuację, jaka ma obecnie miejsce, podjęliśmy ważną decyzję – trzeba działać! Aby pomóc, ruszamy z Akcją Schronisko dla Schronisk. Naszym pierwszym krokiem było wysłanie 300 kg karmy, ale to nie koniec! Zostań z nami i dowiedz się więcej na temat tego, jak pomagamy i jak Ty możesz pomóc!

  Czytaj więcej »
 5. Urodziny współpracownika - jak zorganizować prezent na odległość?

  Urodziny współpracownika - jak zorganizować prezent na odległość?

  Twój kolega bądź koleżanka z pracy ma urodziny, a praca zdalna wciąż trwa? Jak sprawić przyjemność bliskim współpracownikom bez wychodzenia z domu? Wiemy, że w dobie pandemii może okazać się to niełatwym zadaniem, ale spokojnie. Mamy w zanadrzu kilka pomysłów!

  Czytaj więcej »
 6. Co na prezent z okazji Dnia Mamy? Inspiracje prosto z serca

  Co na prezent z okazji Dnia Mamy? Inspiracje prosto z serca

  Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Każda mama jest wyjątkowa i powinno się o nią dbać każdego dnia. Jednak w ten szczególny dzień nie zaszkodzi zaznaczyć naszej miłości jeszcze bardziej. W dzisiejszym artykule przedstawiam pomysł na prezent dla mamy. Jak sprawić, aby poczuła się wyjątkowo? Co przyniesie uśmiech na jej twarz? Zostań ze mną i dowiedz się więcej!

  Czytaj więcej »
 7. Jak zorganizować piknik?

  Jak zorganizować piknik?

  Wiosna i lato to idealny okres na zorganizowanie pikniku z drugą połówką, rodziną lub przyjaciółmi. Teraz, kiedy powinniśmy unikać zatłoczonych miejsc, warto organizować takie atrakcje w ogrodzie lub na działce. Jak wszystko porządnie zorganizować? W artykule podpowiadamy jakie produkty i posiłki można przygotować na piknik na świeżym powietrzu.

  Czytaj więcej »
Posts loader