Konfitura z pigwy

Kod produktu:

Dostępność: W magazynie

Wysyłka: 24 godziny na wysłanie + czas dostawy

12,47  16,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Udostępnij Poleć znajomemu
  • gramatura: 200 gramów
  • data ważności: nie mniej niż trzy miesiące
  • konserwanty: brak, produkt naturalnie pasteryzowany
  • opakowanie: szklany słoik
  • składniki:: owoce pigwy, sok pomarańczowy i jabłkowy, cukier, miód, sok z cytryny, czerwone wino, przyprawy korzenne: imbir, cynamon, goździki
  • sposób przechowywania: : temperatura pokojowa
  • sposób przechowywania po otwarciu:: lodówka

Konfitura z pigwy. Prace nad tą konfiturą trwały w naszej restauracji kilka tygodni. W tym czasie gotowaliśmy tę konfiturę wielokrotnie, ale zawsze coś było nie tak. A to zbyt rozgotowana, a to za słodka, a to w końcu mało aromatyczna. W końcu kolejna próba wyszła tak, jak byśmy sobie tego życzyli. Po wielu godzinach spędzonych w kuchni powstała konfitura z pigwy z której jesteśmy dumni i możemy uznać, że jest to nasz flagowy produkt. Gwarantujemy Wam, że drugiej takiej konfitury nie kupicie. Nasza konfitura nie ma grama dodanej wody. Owoce pigwy są gotowane dwa dni w niedużej ilości soku jabłkowego i pomarańczowego. Do konfitury dodajemy rozsądną ilość cukru, sok z cytryny, miód, przyprawy korzenne i czerwone wino. Tego ostatniego proszę się nie obawiać, bo alkohol z wina odparowuje podczas długiego procesu gotowania i w gotowej konfiturze z pigwy bez konserwantów są jego śladowe ilości. 

Konfitura z pigwy bez konserwantów zawiera wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego. Nie jest niczym konserwowana, ani zagęszczana - szczególnie przed dodanie pektyn. 100 gramów gotowej konfitury z pigwy powstało z nie mniej niż 100 gramów świeżych owoców pigwy. Konfitura jest zagęszczona przed redukcję, czyli długie gotowanie i odparowanie z niej wody. Konfitura z pigwy zachowuje świeżość dzięki pasteryzacji. 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię

KP - Reklamacje i zwroty

KP - Koszty dostawy

produkty Powiązane

Czym nasz produkt różni się od konkurencji?

Tylko naturalne
składniki
Starannie
wyselekcjonowane
Bez konserwantów
i sztucznych barwników
Polska
produkcja
Produkty nagradzane
na festiwalach
Instagram
Facebook Instagram