Nowe produkty w naszym sklepie

W sklepie internetowym Schroniska Smaków pojawiły się nowe produkty lub wróciły do sprzedaży takie, których wcześniej nie było. 

Obok przetworów, syropów czy konfitur do sprzedaży zaczęliśmy wprowadzać gotowe dania z naszej restauracji. Dzisiaj w sklepie pojawił się czerwony barszcz na wywarze warzywnym. Już jest dostępny online.  Będzie jak znalazł na wigilijnym stole obok kapusty kiszonej z grzybami leśnymi, która również zagościła w naszym sklepie internetowym. Jej cena jest obniżona do Świąt. 

Co jeszcze mamy nowego? Konfiurę z pigwy, syrop z czarnego bzu, trzy rodzaje serów kozich. Po dłuższej przerwie mamy ponownie musztardę chrzanowo-miodową, najchętniej kupowaną przez Was musztardę.  Dla osób, które kochają ostre smaki mamy też coś wyjątkowego. Poszerzyliśmy ofertę ketchupów o trzeci wariant: ketchup bardzo ostry

Wkrótce w sklepie internetowym Schroniska Smaków kolejne, nowe produkty nad którymi kuchnia już pracuje..

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Jakość
Po małym falstarcie z powodów powiedzmy "warunków atmosferycznych" ; zamówiłem kilka produktów z Waszej oferty na łączną wagę prawie 25kg.O walorach smakowych będę starał się pisać pod poszczególnymi produktami a tutaj skupię się na opakowaniu i obsłudze. NIGDY w życiu nie spotkałem się z tak schludnie i pedantycznie zapakowanym towarem - BRAWO!!! Za kulturę rozmowy i podejście do klienta dla P.Łukasza w skali 10 stopniowej przyznaję 15 !!! TAK TRZYMAĆ. :-)
napisał/a: Kwaśnica
W życiu nie jadłam tak pysznej kwaśnicy. Polecam.
napisał/a: Stare dobre smaki
Wszystko bez wyjątku godne polecenia w 101%.Bardzo dobra jakość i smak. Obsługa fantastyczna!!Serdec znie pozdrawiam.
napisał/a: Produkty
Wszystkie produkty, które kupiłam do tej pory są przepyszne , sok malinowy pyszny taki domowy, chrzanik obłędny, zupka kwaśnica czy pasztet pycha. Na wieczorną herbatkę nie wyobrażam sobie braku cytrynek w rumie i pigwy. POLECAM sklep z czystym sumieniem, tymbardziej, że ceny są przystępne za pyszne jedzonko.
napisał/a: Produkty
Produkty ze spiżarni są obłędne, a mus z czarnego bzu nie ma sobie równych, puszysty i lekki jak chmurka...
napisał/a: wiadomość
bardzo dobre wiarygodne produkty i prawdziwe smaki uwielbiam powidła i ttp. gorąco polecam.....
napisał/a: Produkty
Produkty rewelacyjne,obłędn e,przepyszne....kupi łam na próbę z ciekawości ,nie zawiodłam się.Moja trzyletnia córcia ketchupik łagodny zwinęła i powiedziała że to tylko jej.Polecam!!
Pokazuje 1-7 z 7 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię