Nowe produkty w naszym sklepie

W sklepie internetowym Schroniska Smaków pojawiły się nowe produkty lub wróciły do sprzedaży takie, których wcześniej nie było. 

Obok przetworów, syropów czy konfitur do sprzedaży zaczęliśmy wprowadzać gotowe dania z naszej restauracji. Dzisiaj w sklepie pojawił się czerwony barszcz na wywarze warzywnym. Już jest dostępny online.  Będzie jak znalazł na wigilijnym stole obok kapusty kiszonej z grzybami leśnymi, która również zagościła w naszym sklepie internetowym. Jej cena jest obniżona do Świąt. 

Co jeszcze mamy nowego? Konfiurę z pigwy, syrop z czarnego bzu, trzy rodzaje serów kozich. Po dłuższej przerwie mamy ponownie musztardę chrzanowo-miodową, najchętniej kupowaną przez Was musztardę.  Dla osób, które kochają ostre smaki mamy też coś wyjątkowego. Poszerzyliśmy ofertę ketchupów o trzeci wariant: ketchup bardzo ostry

Wkrótce w sklepie internetowym Schroniska Smaków kolejne, nowe produkty nad którymi kuchnia już pracuje..

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Produkty
Produkty rewelacyjne,obłędn e,przepyszne....kupi łam na próbę z ciekawości ,nie zawiodłam się.Moja trzyletnia córcia ketchupik łagodny zwinęła i powiedziała że to tylko jej.Polecam!!
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię