Otwieramy nowy sklep internetowy

Po trzech latach działalności restauracji Schronisko Smaków Magda Gessler w Bukowinie Tatrzańskiej i dwóch latach działalności starego sklepu internetowego, przyszedł czas na nowy projekt. Oddajemy w Wasze ręce zbudowany całkowicie od nowa sklep internetowy z przetworami z restauracji Schronisko Smaków.  Stworzyliśmy zupełnie inną, czytelniejszą szatę graficzną. Zadbaliśmy o zdjęcia produktów, ich opisy i łatwość nawigacji. 

Dodaliśmy nowe, przyjazne formy płatności i rozszerzyliśmy opcje dostaw: oprócz kuriera, macie teraz do wyboru również odbiór w wybranym przez Was punkcie (6 tysięcy punktów w Polsce) i  dostawę do Paczkomatów Inpost. 

Poszerzyliśmy również możliwości darmowej dostawy oraz wysyłki na cały świat. Dzięki nowym umowom z firmami logistycznymi wysyłamy już nasze produkty do każdego kraju na Świecie. 

Dołożyliśmy wszelkich starań by sklep funkcjonował prawidłowo i był pozbawiony błędów. Jeżeli jednak coś Wam nie działa, gdzieś widzicie błąd, dajcie nam o tym znać. Bardzo dziękujemy za takie sygnały, bo pozwolą natychmiast wyeliminować usterki, które przeoczyliśmy. 

 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: ZAKUPY
Po prostu się cieszę że jesteście. Wsxystko pyszne i obsluga extra no o gdzie kupujemy u naszej Królowej a ona nie kłamie.
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię